fbpx

Na co odkładamy ka$ę: kicksowe premiery w lutym 2015

18

top

Do wyboru do koloru. Jeżeli czytacie nas już od jakiegoś czasu, wiecie że kolektywnie chorujemy na bucianą przypadłość, która większość zarobionych pieniędzy każe nam odkładać na kicksy. Mamy ich więcej niż nasze życiowe partnerki i choć tłumaczymy się “spełnianiem dziecięcych marzeń” np. o posiadaniu retro Jordanów, kolejne kartony z trudem mieszczą się w szafie.

Jest naprawdę źle. Na przykład BLC, który prywatnie jest nauczycielem w szkole, chodzi do pracy w foamposite’ach!!! No dobra, dosyć o nas, miałem przecież pisać o lutowych premierach. To naprawdę gruby miesiąc jeśli chodzi o aktywność na rynku.

Oprócz kolekcji przygotowanych specjalnie na All-Star Game (powiedziałbym pięknie minimalistycznych jeśli chodzi o barwy) trwa Black History Month w Nike oraz XXX-lecie Jordan Brand. Wybrałem kilka najciekawszych zapowiedzi. Trudno je będzie dostać, dlatego trzymajcie rękę na pulsie. W dalszej części pokażę Wam niedawne premiery, między innymi wspomniane BHM. Dajcie znać na co polujecie!

Nike LeBron 12 All-Star – premiera 14/02/2015

1

3

4

5

6

8

Melo, XX9, SuperFly3, CP3 VIII w wersji ASG – premiera 7/02/15

Co prawda wszystko to “przeciekowe” fotki, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Jordan wyjątkowo nie postarał się w tym roku. Buty ratuje boiskowy performance, o ile faktycznie chcecie w nich grać.

2

1

3

4

ZOBACZ WIĘCEJ >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

18 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Pierwsze lebrony miazga totalna, brałbym w ciemno 😀
  PS. BLC czasem historii nie uczy, bo sporo jego artów właśnie jest takich o NBA kilkanaście (kilkadziesiąt) lat temu? 🙂

  (2)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  @elsypacho BHM – black history month.

  Ja nie muszę na nic więcej zbierać – ostatnio przyszły ze stanów Jordany XI infrared low <3 <3

  (-2)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Panowie w jakim sklepie kupujecie buty?Chciałbym dobrze zainwestować w końcu nie małe pieniądze a nie jestem pewien co do jakości oferowanych kicksów w sklepach internetowych…

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu