fbpx

Najlepsze programy o NBA

13

Grantland

Na przełamanie rywalizacji pomiędzy ESPN a TNT polecę projekt Billa Simmonsa, którego podcasty nadawane są na youtube. Nagrywane w klimatycznym studio dostarczają dużo informacji na temat NBA oraz różnej maści plotek związanych z ligą. Klasyczna pozycja to cotygodniowy “Pop The Trunk” w którym były gracz NBA Jalen Rose do spółki z Davidem Jacobym dyskutują na bieżące tematy ligowe, analizują zachowanie graczy oraz odpowiadają na pytania słuchaczy zadane za pośrednictwem Twittera.

Rose niejednokrotnie udowadniał, że doskonale orientuje się w zakulisowych wydarzeniach ligi i często mówi o tym jako pierwszy. Ostatnio dał do zrozumienia, ze Nest wykupią kontakt Kevina Garnetta, który po zakończeniu sezonu stanie się współudziałowcem Minnesoty Timberwolves. Nowy odcinek już jest dostępny na ich kanale.

Kiedy w studio zasiadają Bill Simmons oraz Jalen Rose może to oznaczać tylko jedno: omówienie drużyn przed startem sezonu. Blisko półgodzinne odcinki, przepełnione wnikliwą analizą, humorem oraz różnej maści plotkami. Jednak w tym roku nie udało się dokończyć podsumowania, z racji wystartowania programu dla stacji ESPN o nazwie  “Grantland: basketball Hour”, który jest ugrzecznioną wersją podcastu znanego z YT. Czasami panowie nagrywają wspólny podcast, który jest lekko oderwaną od ligowych rzeczywistości podróżą przez wspomnienia lat minionych.

Jeżeli ktoś kiedyś podejdzie do Was i zapyta: Stauskas? Już wiecie o co mu chodzi:

[vsw id=”3yxJHKpB_Kc” source=”youtube” width=”690″ height=”420″ autoplay=”no”]

Polecam każdemu fanowi koszykówki.

CZYTAJ DALEJ >>

1 2 3

13 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Nieźle by było, gdyby znowu powstał jakiś ogarnięty program o NBA w publicznej. Grono fanów w Polsce powiększa się i moim zdaniem przyniósłby on dużo zysków

  (5)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Grantland zdecydowanie najlepszy. Jalen Rose ma niesamowicie gadane, zna się na NBA świetnie, nierzadko wie na temat jakiś wydarzeń więcej od innych. Genialny jest jego cykl “Story Time With Jalen Rose”, śmieszne opowieści z czasów kiedy sam był czynnym zawodnikiem.

  Inside The NBA jest spoko, ale tylko pod względem rozrywkowym. Rozmowy na temat i sensowanej analizy to tam raczej mało.

  ESPN First Take, też trochę szoł, ale z gadką na temat, chociaż panowie często gadają potworne głupoty.

  (0)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  First Take jest najlepszy.
  Inside the Nba dominuje tam humor na drugi plan schodzi reszta.

  Grantland też mi się podoba, tylko sam Jalen Rose to chyba za mało.

  (1)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Co Wy na to, żeby redaktorzy zrobili coś na podobę fantasy draft? Z tym, że wyglądałoby to tak: kilku z Was (nie wiem ilu jest redaktorów) wybiera swoją dziesiątkę graczy tyle że obecnie grających w NBA i podaje krótki opis dlaczego właśnie ten zawodnik oraz dlaczego to jego team byłby najlepszy. Myślę, że ciekawie by się to czytało. 🙂

  (4)
 5. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Dobrze wspominam “rzut za 3” 🙂
  Obuchowicz nieźle ogarniał, a treneiro dawał sporo celnych wskzówek, zwłaszcza dla dzieciaków takich jak ja, które grały tylko na streecie, bo na wf tylko piłka nożna i skakanie przez kozła 😉

  (2)

Komentuj

Gwiazdy Basketu