fbpx

Najlepsze programy o NBA

13

ESPN First Take

“First Take” należałoby nazwać show dwójki kaznodziejów: Stephena A. Smitha oraz Skipa Baylessa. Do wokół ich oratorskich zdolności kręci cały program. Rola prowadzącej Cari Champion ogranicza się właściwie do dwóch rzeczy: podania tematu do dyskusji oraz uspokojenia napięć, które narastają między panami. Na porządku dziennym jest tutaj podnoszenie głosu oraz wykrzykiwanie swoich racji w twarz przeciwnika. Smith znany jest z nieprzebierania w słowach. Mówi jak jest i nie liczy się z konsekwencjami. Jako pierwszy publicznie przewidział połączenie sił Jamesa, Bosha i Wadea w Miami. Jego wypowiedź na temat Kweme Browna przeszła już do historii, tak jak wiele innych jego wystąpień:

[vsw id=”WJpQhRiMLzE” source=”youtube” width=”690″ height=”420″ autoplay=”no”]

Skip Bayles nie pozostaje mu dłużny i z manierą wszechwiedzącego odpiera ataki oponenta. Z tego powodu nie cierpi go wielu graczy ligi.

NBA Action to pozycja kultowa. Każdy kto wie kiedy ma krzyczeć razem z Jasonem Williamsem podczas intro ma u mnie wieczny szacunek:

[vsw id=”lhdSY9MGud8″ source=”youtube” width=”690″ height=”420″ autoplay=”no”]

A Wy macie jakieś ulubione programy poświęcone NBA?

Przemek Orliński [Flagrant Foul]

1 2 3

13 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Nieźle by było, gdyby znowu powstał jakiś ogarnięty program o NBA w publicznej. Grono fanów w Polsce powiększa się i moim zdaniem przyniósłby on dużo zysków

  (5)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Grantland zdecydowanie najlepszy. Jalen Rose ma niesamowicie gadane, zna się na NBA świetnie, nierzadko wie na temat jakiś wydarzeń więcej od innych. Genialny jest jego cykl “Story Time With Jalen Rose”, śmieszne opowieści z czasów kiedy sam był czynnym zawodnikiem.

  Inside The NBA jest spoko, ale tylko pod względem rozrywkowym. Rozmowy na temat i sensowanej analizy to tam raczej mało.

  ESPN First Take, też trochę szoł, ale z gadką na temat, chociaż panowie często gadają potworne głupoty.

  (0)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  First Take jest najlepszy.
  Inside the Nba dominuje tam humor na drugi plan schodzi reszta.

  Grantland też mi się podoba, tylko sam Jalen Rose to chyba za mało.

  (1)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Co Wy na to, żeby redaktorzy zrobili coś na podobę fantasy draft? Z tym, że wyglądałoby to tak: kilku z Was (nie wiem ilu jest redaktorów) wybiera swoją dziesiątkę graczy tyle że obecnie grających w NBA i podaje krótki opis dlaczego właśnie ten zawodnik oraz dlaczego to jego team byłby najlepszy. Myślę, że ciekawie by się to czytało. 🙂

  (4)
 5. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Dobrze wspominam “rzut za 3” 🙂
  Obuchowicz nieźle ogarniał, a treneiro dawał sporo celnych wskzówek, zwłaszcza dla dzieciaków takich jak ja, które grały tylko na streecie, bo na wf tylko piłka nożna i skakanie przez kozła 😉

  (2)

Komentuj

Gwiazdy Basketu