fbpx

NBA: Na przypale albo wcale #63

17

mog

Siemano! Ilu z Was po obudzeniu wzięło dzisiaj (jak co dzień) do ręki telefon/tablet lub siadło do kompa by sprawdzić wyniki NBA? Daję sobie rękę uciąć, że robicie to z większą regularnością niż Wasze babcie odmawiają wieczorny paciorek, hehe. U mnie codziennie: wyniki, siku, spacer do kuchni i wtedy mogę powiedzieć, że wstałem. Aha, dziś ostatni dzień głosowania na Gortata. Wiem, że hasztag #NBAballot prześladuje Was ostatnio bardziej niż niskie ceny Eweliny Lisowskiej, ale zróbmy to, Panowie (i Panie), pomóżmy chłopu, niech ma.

Dziś, jak zwykle w niedzielę, kolejny odcinek NPAW. Leci kartka z kalendarza:

*18 I 1972: Jerry West sięga po MVP Meczu Gwiazd trafiając game winnera dla ekipy Zachodu;
*18 I 1998: Boston Celtics zastrzegają podwójne zero w hołdzie centra Roberta Parisha;
*18 I 2002: umiera Alex Hannum, członek Hall of Fame i 1. w historii mistrz trenerski NBA i ABA;

Fun Fact of the day: Phil Jackson i Pat Riley to jedyni trenerzy, którzy zdobyli pierścienie mistrzowskie z dwiema różnymi drużynami.

Numerem odcinka jest 63. jednak jeszcze nikt w historii nie grał z tym numerem (!) A teraz już do dzieła.

#Głos rozsądku

Wiecie czemu Spike Lee nie poleciał do Londynu na mecz Knicks z Milwaukee?

Przegraliśmy szesnaście piepr%onych meczów z rzędu. 26 z ostatnich 27 i mam za to wskakiwać do samolotu? Mogę wziąć taksówkę, żeby zobaczyć jak przegrywają! [Lee]

1

#Z innej planety

Russell Westbrook grał z Warriors jak gdyby przyleciał z innej planety (17 punktów, 15 zbiórek, 17 asyst). Po meczu rozmawiając z reporterami nie wyszedł z roli i dalej udawał kosmitę. Good job of execution!

CZYTAJ DALEJ >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

17 comments

 1. Array ( )
  Zdjęcie profilowe pitras
  Odpowiedz

  Zanim ktoś zarzuci coś Westbrookowi to powiem tylko, że był tam dziennikarz który napisał pamiętny artykuł podczas playoff Mr. Unreliable.

  (39)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Pamiętam jak kiedyś w kadetach graliśmy mecz z chłopakami o 2-3 lata młodszymi. Wynik meczy 272-3. Przez te 3 punkty na treningu mieliśmy sporo biegania 🙂

  (21)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe lakerboy
  Odpowiedz

  Czy Westbrook bawi się w Marshawna Lyncha z NFL, który znany jest z tego typu aroganckiego traktowania dziennikarzy (którzy po prawdzie sami sobie winni) i odpowiadania im jednym i tym samym słowem na każde pytanie, bądź milczenia itp?

  (0)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe lakerboy
  Odpowiedz

  Aaa i to zawieszenie tego trenera to jakiś absurd! Czytałem o tym wczoraj i uwierzyć nie mogłem własnym oczom! Jeśli ktoś już tutaj powinien być ukarany to trener przegranej drużyny, a sama drużyna do wymiany…

  (2)

Gwiazdy Basketu