fbpx

NBA News: deszcz piwa, szpagat Barnesa, śmierć cwaniakom

17

pp

Tak to już w życiu i sporcie bywa: szczęście jednego oznacza nieszczęście drugiego. Czasem słońce, czasem deszcz… piwa. A może to było specjalnie?

#

Widzieliście szpagat Harrisona Barnesa dziś w nocy? Oto dlaczego powinieneś się rozciągać. Gdyby podobne poślizgnięcie przydarzyło się na polskiej sali, trzebaby wołać karetkę.

Dziękuję sztabowi trenerskiemu, uratowali mi życie [Barnes]

1

#

Nie widać tego na filmiku, ale jak donoszą twittery Paul Pierce trafiając trójkę z rogu na 10 sekund przed końcem miał odwrócić się do ławki Hawks z hasłem “series”. No niestety, zbyt dużo cwaniactwa ugryzło go w dupsko. W kolejnej akcji Randy Wittman ściągnął z placu Marcina Gortata a Al Horford wjechał pod deskę jak dzik w żołędzie i mamy 3:2, ale dla Atlanty. Cóż, lubię pewność siebie Pierce’a, ale tym razem brak skromności się zemścił.

CZYTAJ DALEJ >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

17 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Jak zatrzymać te cholerne filmiki !?
  Pierce miał racje, gdyby nie pomoc sędziów byłoby 3:2 i w następnym meczu po serii. pozdro 600

  (26)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Sixers oddali MCW ponieważ slabo rzucał dlatego wezma Mudiaya bez rzutu? 😀

  76ers -> D’Angelo Russell
  Lakers -> Emmanuel Mudiay

  (9)
  • Array ( [0] => administrator )

   o tym, czy ktoś jest bez rzutu decyduje pierwszych 10-15 miesięcy treningów pod okiem szkoleniowców NBA, choć pewnie masz rację

   (6)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Ostatnia minuta meczu – Gortat zdobywa punkty hakiem, doprowadzając do remisu. Chwilę później wyskakuje z bolkiem do Horforda, który nie trafia.. Następnie screen Marcina po którym obrońca spóźnia się do rzucającego Pierca, buckets! A Wittman ściąga go z boiska, WTF …

  (132)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  Widzę, że projektanci Adidasa uznali, że po tym sezonie organizacja Knicks kończy z koszykówką w NBA 😀

  (12)
 5. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  @kozzz
  Mówisz chyba o Draft Combine, czyli taki obóz organizowany przez ligę dla zawodników, którzy zgłosili się do draftu. Zawodnicy biorą tam udział w różnych ćwiczeniach, są mierzeni i ważeni, generalnie drużyny chcą mieć jednolitą bazę danych o każdym zawodniku.

  (15)
 6. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Ja się upieram, że 1 pick zgarnie CAVS… nie wiem jak ale zgarną !!!

  a tak na poważnie bardziej jak top 5 interesuje mnie jak Ponitka i Karnowski zaprezentują się na testach… Mateusz widziałem już nawet byl na 49 miejscu typowany teraz spadł do SAS na 55. Karnowski nadal poza.

  (4)
 7. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  “Cóż, lubię pewność siebie Pierce’a, ale tym razem brak skromności się zemścił.”

  A co ma pewność siebie Pierce’a do tego, że błąd popełnia trener i przez to przegrywają mecz ?

  (3)
 8. Array ( )
  Pablito_Wandalito 15 maja, 2015 at 07:23
  Odpowiedz

  Indiana, Utah, Phoenix, Oklahoma z ) 0,00% na pick z nr 10. Nie wiem z kąt macie tą tabele ale same te liczby pokazują że jest ona nic nie warta. No może poza szansą na pierwszy pick.

  (-2)
 9. Array ( )
  Odpowiedz

  @pablito_wandalito losowane są tylko pierwsze 3 miejsca, reszta jest według bilansów, tak więc Indiana itd. mają 11-14. najgorszy bilans, mogą tylko spaść niżej albo wbić się do top3… Nie masz pojęcia na dany temat, a jeszcze się wymądrzasz…

  (2)

Komentuj

Gwiazdy Basketu