fbpx

Phoenix Suns zaprezentowali nowe barwy klubowe

13

Kiedy myśmy w Polsce świętowali “Wniebowzięcie Matki Boskiej Zielnej”, młodym ludziom znane bardziej jako “Przedłużony Weekend” – za oceanem Phoenix Suns zaprezentowali światu nowe uniformy na sezon 2013/2014.

Wiemy, że jesteście wielkimi fanami NBA i bez pudła potraficie wymienić koszykarzy na zdjęciu. Od lewej: Alex Len, Archie Goodwin, Eric Bledsoe, Caron Butler i P.J. Tucker.

Design aż bije w oczy prostotą. Cool! Jak dla mnie, dopóki Suns będą grać lepiej niż w zeszłym sezonie i dopasują do tego równie klasyczne kicksy – będę usatysfakcjonowany. Biały trykot oznacza wersję “home”, granat to “wyjazdówka” a pomarańczowe z rękawkami? No cóż, znak czasów, nie ma co narzekać choć osobiście mam nadzieję, że wyniki sprzedażowe w połączeniu z presją społeczną spowodują wycofanie akademickich sleevów z uniformów NBA.

Jak Wam się podobają stroje?

 

Ostatnie Wpisy

13 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Uwielbiam taką prostotę. Te rękawki, no cóż. To wersja alternatywna, więc potencjalnie powinni ich używać najrzadziej. Taki biały to bym z chęcią sobie sprawił 🙂

  (10)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Bez jaj z tymi rekawkami to juz wchodzi na dobre do kazdej druzyny? tragicznie to wyglada, pomijam juz ze pewnie taka obcisla koszulka ogranicza ruchy

  (2)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  W 100% zgadzam się z MrBalcer. Nie wiem dlaczego tak prędko wycofali te stroje z 1992; były najlepsze. Moja pierwotna reakcja na nowe stroje jako fana PHX od 1994 była: “ugh, ugly like hell”.

  (0)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Z tym świętem to miała być jakaś postmodernistyczna złośliwość? Lubię Wasze teksty i błyskotliwe uwagi, ale ta była trochę nie na miejscu. Pomijając już fakt, że owe święto nie nazywa się tak jak napisaliście, niebzyt potrzebnie dokonujecie podziałów poprzez użycie stereotypów oscylujących w okół młody-ateista, wierzący-zacofany. Nie jestem jakims ortodoksem, ale nie lubię ukruytych docinek w tym temacie, bo staram się szanować cudze przekonania… Inna kwestią jest to, że całe tabuny “młodych, modnych, niewierzących” nie potrafią zrozumieć, że długi weekend mają dzięki istnieniu rzeszy katolików 😀 Pozdrawiam redakcję bez żadnych złośliwości.

  Stroje bardzo fajne, ale te z rękawkami staram się wymazać ze świadomości.

  (2)

Komentuj

Gwiazdy Basketu