fbpx

Sir Charles ma w nosie matematykę: “daj mi głupka, który potrafi grać”

10

Dla wyjaśnienia: obóz przygotowawczy Sixers planują rozpocząć z 20 graczami. W lipcu pozwolili odejść Andrew Bynumowi, decyzja musiała być podjęta wcześniej, gdyż w dniu draftu oddali rozgrywającego pokroju All-Star Jrue Holidaya w zamian za Nerlensa Noela: 211-centymetrowego, 19-letniego centra z łapami jak śmigła i motorem Honda w tyłku. Sęk w tym, że chłopak poważnie uszkodził kolano, dynamika stoi pod znakiem zapytania, a technicznym warsztatem nigdy nie grzeszył. Jego powrót spodziewany jest w grudniu. Z klubem pożegnali się także wolni-agenci: Dorell Wright oraz Nick Young.

W zamian do zespołu dołączyły nazwiska, których nie rozpozna niedzielny kibic NBA: Tony Wroten, Royal Ivey, Damien Wilkins, Royce White (którego prawdopodobnie Sixers pożegnają) James Anderson czy Tim Ohlbrecht.

ESPN szacuje, że 76ers będą najgorszym zespołem NBA w nadchodzącym sezonie. Jedno jest pewne, jeśli Samowi Hinkie uda się pozyskać pierwszy numer w przyszłorocznym drafcie, nikt nie będzie miał mu za złe aktualnych ruchów kadrowych. Mówi Wam coś nazwisko  Andrew Wiggins?

1 2

Ostatnie Wpisy

10 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Wiggins jak na swoje lata gracz rzeczywiście wyjątkowy, ale jeśli chłopak nie ma po kolei w głowie ten cały medialny szum wokół jego osoby może wyjść mu na niekorzyść.

  (4)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Chciałbym dodać, że Wiggins nie jest jedynym wielkim talentem w nadchodzącym drafcie. Nawet jeśli Sixers nie wylosują pierwszego numeru to i tak dobrze wyjdą na tym tankowaniu. Jabari Parker, Julius Randle i Marcus Smart to też olbrzymie talenty wokół których można zbudować mocny team.

  (6)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Był już na GB temat o Wigginsie? Tyle się o nim mówi, może przybliżylibyście nam jego postać. Co potrafi, czego nie itp. Tyle się mówi, że to Choosen II, ale filmiki na youtube to same dunki i inne popisy. Nie oddają warsztatu gracza.

  (4)

Komentuj

Gwiazdy Basketu