fbpx

Śmierć w rodzinie NBA

23

Z przykrością informujemy, że w dniu wczorajszym (środa) zmarła Gia Allemand, długoletnia partnerka skrzydłowego New Orleans Pelicans Ryana Andersona. 29-letnią modelkę, bohaterkę reality-show pt. Bachelor zabrano do szpitala w poniedziałek wieczorem. Sanitariuszom udało się przywrócić kobiecie oznaki życia, jednak w stanie krytycznym przebywała na oddziale intensywnej terapii.

Ryan jest zdruzgotany, bezpośrednią przyczyną śmierci była próba samobójcza. Koszykarz znalazł kobietę nieprzytomną po tym jak próbowała się powiesić.

Jestem głęboko wdzięczy na wszystkie przejawy miłości i wsparcia, jakie otrzymaliśmy od rodziny, przyjaciół i fanów. Gia była najpiękniejszą osobą, jaką znałem, zawsze uśmiechniętą. Miała wielki wpływ na moje życie. Jedyne co mi pozostaje to zachować wspomnienia i cieszyć się nimi.

1

Kondolencje dla Ryana i rodziny!

ZOBACZ WIĘCEJ >>

1 2

23 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  A ja powiem tak: W dupach sie poprzewracalo ! Piękna, młoda, bogata, poprostu miala wszystko czego tylko mozna chciec, a jak wiadomo gdy czlowiek ma wszystko to potem odbija palma, oczywisce nie wszystkim bo jest wiele przykladow ludzi, którym sie udalo a sa tacy jak byli np nasz Marcin…. Az zal czytac takie rzeczy, wyrazy wspołczucia dla Rayana.

  (18)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  @Fan D-Rose

  Czyli gdyby była brzydka nie byłoby Ci jej szkoda ?

  Ciekawe co skłoniło tak młodą kobiete do samobójstwa.

  (19)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  @luki29 to nie sa moje przypuszczenia, tylko tak podaja zrodla, ze byla uzalezniona m.in. od ko%ainy.. to raczej bardziej prawdopodobne niz to, ze miala problemy ze snem

  (1)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  Fatalne ostanie zdjęcie. Spiedoliliście, i nie ma na to wytłumaczenia. Mam nadzieję, że przyznacie się do błędu.

  (2)

Komentuj

Gwiazdy Basketu