fbpx

Tajemnica dobrej gry Marcina Gortata odkryta

17

Marcin Gortat gra w tym sezonie jak cyborg. Średnie 16 punktów i 10 zbiórek to zdecydowanie najlepszy wynik w karierze Polaka. Tajemnica? Okazuje się, że Suns poddają ciało naszego rodaka zabiegom, które dosłownie mrożą krew w żyłach. Każdy z graczy Phoenix ma od niedawna możliwość korzystania z dobrodziejstw maszyny do krioterapii. Działa to jak wanna z lodem, temperatura w środku dochodzi do -100 stopni Celsjusza. Sama komora kosztuje 53 tysiące dolarów, a zbiorniki z gazem 240$ za sztukę. Regeneracja zupełnie jak w reklamie pastylek odświeżających. Cóż, sztab medyczny klubu z Arizony jest najlepszy w NBA, ale o tym już wiedzieliśmy prawda?

Ostatnie Wpisy

17 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Ja słyszałem że jakiś gracz kiedyś po czymś takim założył mokrą/gorącą (?) skarpetkę i miał potem straszne problemy ze skórą oraz musiał opuścić sezon . Oby o Marcina lepiej zadbano 😉

  (0)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  @Charles
  Założył mokrą skarpetkę przed zabiegiem, przymarzła mu do skóry w wyniku czego doznał oparzenia, a że trwał lockout nie otrzymał odpowiedniej pomocy, chciał leczyć to na własną rękę co nie skończyło się zbyt dobrze. Typ nazywa się Manny Harris, Cavs po zwolnieniu Kapono podpisali z nim kontrakt na stałe. Btw ten Manny to tak naprawdę nie Manny, jego pełne imię to (uwaga leci combo) Corperryale L’Adorable Harris. L’Adorable… El przecudowny, fajnie ma chłopak ;d Teraz przy tych maszynach są znaki ostrzegawcze, a w Houston zażyczyli sobie, aby zawodnicy przy sztabie trenerskim zmieniali skarpety (bezpieczeństwo najważniejsze). Przypadków z mokrą skarpetką było więcej, ale w NBA na szczęście tylko jeden.

  (0)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  jak to działa – mógłby ktoś coś więcej napisać? Na co to wpływa korzystnie? Na krążenie krwi głównie? Mięśnie?

  (0)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Szkoda że na GB coraz rzadziej pojawiają się jakiekolwiek artykuły … kiedyś 3 – 4 dziennie dziś max 1 – 2 ;/ * dziś jeszcze 0;/) szkoda…. zawsze z niecierpliwością czekam na tutejsze sprawozdania ..

  (0)
  • Array ( [0] => administrator )

   @Mrowek: po raz pierwszy od blisko roku wzięliśmy w redakcji 3 dni wolnego 🙂 należałp nam się chyba!?

   (1)

Komentuj

Gwiazdy Basketu