fbpx

Under the Armour – epizod 7.

13

Przedstawiamy nagrany minionego lata, chyba ostatni już odcinek serii Under the Armour. W rolach głównych Brandon Jennings i Kemba Walker. Całość okraszona doskonałą nutą (zwłaszcza ten pierwszy track Lupe Fiasco), hot-dogami wprost z ulicy NYC (gdzie Jennings wykłóca się o 2$ reszty) i ciekawymi ujęciami z sali treningowej. Co BJ z Walkerem sądzą o Kim Kardashian i jej małżeństwie z Krisem Humphriesem – zobaczcie… Filmik na YT nie ma ani jednego dislike’a. SWAG!

Ostatnie Wpisy

13 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  już mówie za co dostał drugiego..
  oto moje powody:
  1/ pokazówa
  2/ pokazówa
  3/ pokazówa
  4/ under armour, pierwsze zbliżenie na sportowców.. z cygarami
  5/ pokazówa
  6/ wspaniałe życie chłopaków w NYC.
  7/ pokazówa

  właściwie jaki jest sens tych filmów, promocja graczy czy typowa -cenzura-iada tzn. wożonko?
  poza tym film zrobiony dobrze, muzyka świetna, ale co z tego.. nie oglądam tego, żeby ten pierwszy świetny kawałek nie kojarzył mi się z rozpieszczonymi ‘gwiazdami’ z cygarami. That’s not basketball.

  (0)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  pokażcie mi film z D-Rosem czy Chrisem Paulem, czy oni też występują w takich szczeniackich filmach? State of Nate to jeszcze jak cię mogę, przynajmniej naturalny. GTFO Jennings.

  (0)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Co ci ludzie maja w glowach, hajlajf … Ciekawe ilu takich, ktorzy stawiali wszystko na jedna karte (czyli albo gra w nba albo nie wiadomo co) i ktorym sie nie powiodlo skonczyli w kryminale albo gdzie indziej. Zawsze zastanawiam rowniez sie jak funkcjonuje psychika takiego zawodnika, gdy konczy kariere i nagle przestaje byc w blasku fleszy. Sporo sportowcow bankrutuje. Zycie sportowca wcale nie jest takie piekne jak sie wydaje.

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu