fbpx

Unpopular: najlepsi gracze w historii bez występu w All-Star Game

16

#Ron Harper (1986-2001)

Większość z nas zapamięta go jako człowieka zaufania w mistrzowskim składzie Phila Jacksona z drugiego 3-peatu Bullsów. Do trzech pierścieni z Bykami dołączyć należy jeszcze dwa zdobyte z Lakers. W Los Angeles Harp był już starym lisem, wygą górującym nad przeciwnikami sprytem i inteligencją, pomagającym drużynie na wiele różnych sposobów, w zależności od sytuacji. W Cavs i Clippers, z którymi spędził łącznie 10 sezonów zdobywał średnio 19.4 i 19.3 ppg. W sezonie 1989-1990, kiedy przytrafiła mu się groźna kontuzja, osiągał zdobycze na poziomie 22.8 ppg, 5.9 rpg i 5.2 apg.

#Rony Seikaly (1988-1999)

Po NBA został DJ’em, taki był, kurde, wszechstronny:) Po NBA grał w Barcelonie, a jego wycofanie się z koszykówki umożliwiło eksplozję talentu Pau Gasola. W NBA był swego czasu wyróżniającym się centrem, jednak nie oszukujmy się, średnie na poziomie double-double przez pięć kolejnych sezonów czy ponad 17 ppg w czasach Olajuwona, Shaqa, Mourninga, Robinsona czy Ewinga na nikim nie robiły większego wrażenia w kontekście powołania do All-Star Game.

#Rod Strickland (1988-2005)

Lubiłem gościa, zadzior był. W latach 90’tych notorycznie był gościem pierwszej piątki asystujących, w rozgrywkach 1997-1998 zajmując pierwsze miejsce w tej klasyfikacji. Wybrano go wtedy również do All-NBA 2nd. Wychowany na Bronxie, zadebiutował w NBA w barwach Knicks, gdzie stale znajdował się w cieniu Marka Jacksona, ale też miał się od kogo uczyć. Szkoda, że w żadnym z ośmiu zespołów, w których grał na przestrzeni lat, nie udało mu się zapuścić korzeni. Być może wtedy jego kariera wyglądałaby jeszcze bardziej okazale.

CZYTAJ DALEJ >>

1 2 3 4

Ostatnie Wpisy

16 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Haha tak BTW:

  Cisza wyborcza została przedłużona do 22:30, a o 21:20 TVP1 transmituje odcinek Rancza w którym serialowy Duda walczy w wyborach i pojawiają się hasła “Głosuj na Dudę” 🙂

  Czy to nie jest złamanie ciszy wyborczej 🙂 i to przez największą stacje telewizyjną w Polsce 🙂

  (8)
  • Array ( [0] => administrator )

   też to zauważyłem! będzie kara 🙂 choć na wyniki wpłynąć to oczywiście nie mogło

   (7)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Asdasd

  Trzeba miec różnorodne zainteresowania. Pozatym jest to jednorazowy komentarz, nie zamierzam tutaj pisać politycznych tekstów.

  Potraktuj to jako ciekawostkę..

  (4)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  EazyE

  Polityka to kiepskie zainteresowanie. Zbyt niszczy nerwy i oddala od ciebie ludzi.
  A ogladanie rancza to juz lepiej:D

  (-1)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  Pln

  To nie jest moje zainteresowanie 🙂 Ale sprawa dość ważna, wybór prezydenta 🙂 Co do Rancza to tez lubię 🙂 i to bardzo

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu