fbpx

Wielki post Charlesa Barkleya

19

post

Jak co czwartek panowie z programu Inside The Nba, czyli Shaq, Kenny, Charles i Ernie zabawiali publiczność swą charyzmą oraz komentarzem na temat bieżących wydarzeń w lidze.

Otóż opasły Charles Barkley publicznie zadeklarował post! Wstrzyma się od przyjmowania pokarmów dopóki Los Angeles Lakers [0-5] nie odniosą pierwszego zwycięstwa w lidze. Popularny Sir Charles post planuje rozpocząć w niedzielę.

Partnerujący mu Kenny Smith trzeźwo wskazał na ryzyko śmierci głodowej w przypadku gdy Kobe skręci choćby kostkę…

Świadom konsekwencji Chuck stał jednak twardo przy swoim postanowieniu. Siła psychiki! Oto co przed wielu laty wyniosło chłopa na szczyt koszykarskiego świata!

[vsw id=”Zi9xZOSMC5s” source=”youtube” width=”690″ height=”420″ autoplay=”no”]

Boję się o gościa! Nie jestem pewien czy wytrzyma bez jedzenie nadchodzący grafik Lakers. W kolejnych meczach ekipa Byrona Scotta zmierzy się z:

Charlotte  (Jefferson w środku i Kemba Walker w penetracji ich pokroją, niezależnie od postawy Stephensona!)
Grizzlies (zapaśnicy z Memphis opanują strefę podkoszową)
Pelicans (hello Anthony Davis, czy formę odzyska Eric Gordon?)
Spurs (easy money)
Warriors (jak wyżej)
Hawks (pierwszy mecz na wyjeździe, po podróży przez całe Stany?)
Rockets (bez odpowiedzi na Dwighta, Hardena)
Mavericks (za dużo siły ogniowej chyba)

CZYTAJ DALEJ >>

1 2 3

19 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  DLA TEGO LUBIĘ GOSCIA NAJBARDZIEJ … ZA JEGO STYL GRY 195 I PRZESTAWIAŁ DRWALI POD KOSZEM, DYNAMIT – POMPE MIAŁ NIEMIŁOSIERNĄ, RZUT I CRASH TALK, CWANIACTWO … ZABIJAKA, NIE MA TAKICH KOLESI DZISIAJ.
  ON ŁADOWAŁ PIWKO PO MECZU A TERAZ “PANIENKI” IDĄ DO FRYZJERA I KONIECZNIE ZROBIĆ MASECZKĘ DO KOSMETYCZKI … A RACZEJ DO SALONU PIĘKNOŚCI … W RAMACH ODNOWY BIOLOGICZNEJ.

  (22)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  jaki to jest śmieszny kolo 😀 tym bardziej Będzie mi go szkoda jak odejdzie z tego świata z powodu głupiego zakładu o głupich Lekers… Spoczywaj w pokoju Charles, twoje dni są już policzone. Niech ktoś coś zrobi by uratować biedaka !!!!

  (5)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Jako zawodnik był mega. Jak analityk już nie bardzo. Nie zna nazwisk graczy, myli nazwy zespołów i czasami jak się go słucha, to mam wrażenie, że gubi wątek i gada byle gadać. Ma kilka złotych zdań, które będą cytowane jak już zejdzie śmiercią głodową, ale mam wrażenie, że trzymają go w TNT tylko po to, żeby Shaq miał z niego polewkę.

  (-1)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  to był gracz, który w 101 % rozumiał, co to znaczy być gwiazdą w NBA. na boisku i poza nim. rozumiał to w sposób instynktowny i miał doskonale przystosowaną do tych wymagań osobowość.

  mam wrażenie, że dzisiejsza generacja zawodników nie dorównuje pokoleniu Charlesa przede wszystkim własnie na polu osobowości, charakteru, a nade wszystko – inteligencji boiskowej i pozaboiskowej.

  (0)
 5. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Niech się lepiej weźmie za burgery a nie obstawianie meczy… pamiętacie jak typował Hiszpanie na mistrza świata…. i ze US nie dadzą im rady w finale…. łoch…..

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu