fbpx

Zanim stali się sławni: 61 punktów Chrisa Paula

16

Z cyklu Zanim stali się sławni: w trzeciej klasie liceum fenomenalny rozgrywający Chris Paul przyjął stypendium sportowe od uczelni Wake Forest. Był to najszczęśliwszy okres dla młodego CP3, którego kariera koszykarska niedługo miała nabrać rozpędu.

Jakże ogromny szokiem była dla niego wieść, że jego ukochany dziadek (największy kibic młodego Chrisa) został zastrzelony u progu własnego domu.

Kilka dni później Chris postanowił spróbować oddać hołd zmarłemu, zdobywając w szkolnym meczu dokładnie tyle punktów, ile lat miał 61-letni dziadek. Jak przyznaje, na początku sam nie wierzył, że mu się uda. Kiedy jednak zdobył 24 punkty w samej tylko II kwarcie, cel stał się realny.

Od tamtego momentu wiedziałem, że obojętnie kogo przede mną postawisz, jaką obronę wyślesz, nie ma mowy by ktokolwiek powstrzymał mnie przed realizacją mojego celu.

1

[vsw id=”IuMPVq2YzTk” source=”youtube” width=”690″ height=”420″ autoplay=”no”]

Obieraliście cebulę czy co? 😉

16 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  szczerze mowiac to nigdy o tym nie slyszalem i nie mialem o tym pojecia. osiagnal w tym meczu dokladnie to do czego dazyl podczas jego trwania i tyle ; ] pewnie wielu ludzi probowaloby trafic tego osobistego na jego miejscu, w to nie watpie, ale Chris swignal w aut i sam zszedl. naprawde wielki szacun dla niego

  (0)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  “Zanim stali się sławni” możecie zrobić z tego jakąś serie, na tapetę proponuje nast. 50pkt. mecz Rajona ‘Rondego’ i jakieś streszczenie początków kariery(gra w cieniu J-Smoove)

  (0)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Trzeba pamiętać, że mu brakowało 6 punktów do State Record. Ciekawe czy inni by nie wybrali spróbować dobić do rekordu

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu