fbpx

Air Jordan 1 ’95 Concord, czyli najnowsza propozycja marki

18

Poznajcie najnowszy koncept designerów Air Jordan, tym razem zmiksowano ze sobą modele I i XI. Obserwujecie bryłę AJ “jedynek” zbudowaną z materiałów “jedenastek” Concord. Co powiecie na lakierowaną skórę wokół palców, cholewkę z cordury, poziome oznaczenie Jumpmana pod trzecią pętlą sznurowadeł oraz old-school’owe skrzydlate logo zrobione z włókna szklanego? Premiera Air Jordan 1 ’95 Concord będzie mieć miejsce 5 października. Cena wywoławcza 130 USD. Chętni?

Ja się zastanawiam jak to ohydztwo przeszło przez fazę zatwierdzenia projektu, walidacji przez zespół menedżerski, produkcję… Gdyby tylko ograniczyli się z lakierem, nie wchodzili z nim na perforowaną górę, może dodali go nieco w bocznych panelach czy wokół pięty mogło być naprawdę dobrze. Moim zdaniem szkaradne, a co Wy myślicie?

 

Ostatnie Wpisy

18 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe zoom100
  Odpowiedz

  Nie podobają się. Język goło wygląda. Gdybym nie miał na co kasy wydawać to bym pewnie kupił i dołączył do mojej kolekcji Jordanów a’la Nate Robinson/JR Smith/Joe Johnson. Ale za tą cenę, a nawet taniej można kupić o wiele więcej ładniejszych modeli.

  (2)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe luki29
  Odpowiedz

  Air Jordan 2020 Hu..rd 😀 ze specjalnym i unikalnym pigmentem afrykańskiej spermy nosorożca limited edition (bo nosorożec ma już swoje lata)
  za jedyne 150 dol. od pary

  (0)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  ale potworek 😀 musieli sprawić, żeby wyglądały inaczej niż mashup I z XIII i zdecydowanie im to nie wyszło, o wiele lepiej wyglądałyby w kolorystyce spacejam, nie lubie takiego połączenia czerni i bieli
  język wygląda strasznie pusto

  (0)

Gwiazdy Basketu