fbpx

Air Jordan III 1988 Black Cement: najbardziej pożądane kicksy świata

17

Po raz pierwszy Air Jordan III “Black Cement” światło dzienne ujrzały w 1988 roku. Były to pierwsze Jordany zaprojektowane przez genialnego Tinkera Hatfielda, pierwsze buty z nieśmiertelnym logo Jumpmana, widoczną jednostką AIR pod piętą oraz klasycznym już “elephant print”. Dla większości sneakerheadów najlepsze kicksy w historii. Zmieniły grę, z butów sportowych czyniąc trend modowo-casualowy, którego pełen rozkwit obserwujemy dzisiaj.

Black Cement wznawiane były w latach 1994, 2001, 2008 oraz 2011. Jednak tylko wersja z 1988 i 1994 posiadała znaczek Nike na pięcie. W kolejnych reedycjach to miejsce zastąpił Jumpman.

Do wszystkich jednostek: nie wiadomo dokładnie, ale limitowanej ilości BC z 1988 roku możemy spodziewać się na przestrzeni nachodzących miesięcy. Ich cena wyniesie prawdopodobnie w granicach 200 dolarów. Chętni?

 

ZOBACZ WIĘCEJ >>

1 2

Ostatnie Wpisy

17 comments

 1. Array ( )
  Zdjęcie profilowe pawel_ti
  Odpowiedz

  Mi się bardziej podobają trójeczki w kolorze Crimson , takie które miał CP3 na Allstar weekendzie podczas konkursu wsadów

  (0)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  Nigdy czarne III nie przypadły mi do gustu. Zdecydowanie wolę białe III, zarówno Cementy jak i True Blue, zaraz za nimi X Chicago i IV Bredy, więc całe szczęście, że co roku pojawia się po kilka modeli retro bo każdy znajdzie coś dla siebie.

  (-1)

Gwiazdy Basketu