fbpx

NBA News: Jordan znów gra w kosza, niekompetencja lekarzy Thunder

11

top

Dzień dobry. Zapraszam na najświeższe wiadomości wprost zza oceanu.

52-letni Michael Jordan przebywa na wyspach Bahama. Wciąż gra w kosza i wciąż męczy psychicznie rywali. “Nie masz youtube’a synku? Nie wiesz z kim zadarłeś?” No cóż, pewne rzeczy nigdy się nie zmieniają.

1

#

A propos trash-talku, dziś w nocy starły się ze sobą zespoły Utah i Oklahomy. Wygrali gospodarze z Salt Lake City mimo, że w drugiej kwarcie przegrywali już 16 punktami. Można powiedzieć, że udało im się narzucić Westbrookowi i spółce własny styl gry: tempo zwolniło, nie było wielu okazji do kontrataków, presja w obronie rodziła straty, pole trzech sekund zostało skutecznie zaczopowane, a w swoim żywiole był środkowy Rudy Gobert, autor 13 punktów, 15 zbiórek i 4 bloków. W obozie przeciwnym ostre słowa od byłych kolegów usłyszał pod swoim adresem Enes Kanter:

Jak zwykle, dostał swoje statystyki i porażkę. [Trevor Booker]

1

Coraz powszechniej mówi się o znaczącej poprawie defensywy wraz z wysłaniem Turka do OKC. Potwierdzają to wyniki zespołu oraz poziom hałasu z jakim buczała hala gdy wywoływano przed meczem nazwisko Kantera. Ostatecznie chłopak zaliczył 18 punktów i 11 zbiórek. Najlepszym strzelcem Thunder tradycyjnie był Westbrook: 37 punktów, 8 zbiórek, 6 asyst, 9 strat.

https://www.youtube.com/watch?v=7KucaonpQB4

CZYTAJ DALEJ >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

11 comments

 1. Array ( )
  Zdjęcie profilowe MemphisBleek
  Odpowiedz

  Trochę jesteście niedoinformowani. Ostatnie 6 operacji na parze KD/RW nie wykonał żaden chirurg związany z tą organizacją, ale fakt klub dał się ponieść presji. Nawet KD moim zdaniem za wcześnie chciał powrotu, choć Westbrook na moje oko dobrze ciągnie ten zespół.

  (24)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  “Nie masz youtube’a synku? Nie wiesz z kim zadarłeś?”

  Co typ bezczelny. Zapewne to oni sobie grali już a on przyszedł i chciał pokazać jak to super MJ ich rozwali. Ehh. Może dlatego nie biorą go do tv, jechał by każdemu żeby pokazać jaki to jest najlepszy:D

  “Przypadek Kevina podpowiada jedno: oto dlaczego NIE powinniśmy wywierać presji na powroty Derricka Rose, Paula George’a i innych herosów ligi.”

  Nie zgodzę się. Tu działa dużo czynników które niewiele maja współnego z czasem. Rose miał dużo czasu i znowu złapał kontuzje, KD miał mniej i sie odnowiła, nie wiemy czy gdyby miał wiecej wolnego to by sie nie odnowiła.

  Ci goscie sa po to by grać, a nie jak Rose siedziec i robic serial o powrocie.

  (-6)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe pepe291086
  Odpowiedz

  Jordan mistrz, obiecuje sobie , że w wieku 50-ciu lat nadal będę grać w koszykówkę i zamierzam tego dotrzymać.. Żal mi Duranta , głupia kontuzja potrafi zepsuć cały sezon, życzę mu zdrowia i szybkiego powrotu do gry..

  (7)

Gwiazdy Basketu