fbpx

All in for LA, czyli Vino i Money w światłach Las Vegas

8

Rzadko się zdarza, by mecz drużn NBA nie był kulminacyjnym punktem wieczoru, lub gwoździem programu, jak kto woli, bez względu na to gdzie się odbywa. Jednakże patrząc na kierunek błyskających fleszy podczas przedsezonowego meczu Lakersów z Kings w MGM Grand Garden w Las Vegas, trudno było nie odnieść wrażenia, że to nie parkiet znajduje się w centrum uwagi zgromadzonej publiczności.

A tak właśnie było podczas niedawnego meczu Lakers i Kings.

https://www.youtube.com/watch?v=WxXS7_NmkoE

Być może winę za ten stan rzeczy należałoby zrzucić na karb kiepskiej gry Jeziorowców, którzy jedynie przez trzy kwarty byli w stanie dotrzymać kroku chłopakom z Sacramento, mającym tego wieczoru zdecydowanie większy apetyt na grę niż ich bardziej utytułowani koledzy. Lakers cierpieli zwłaszcza zza łuku (8-32), w czym duży udział miał Steve Blake (0-10 z gry, z czego 0-8 za 3).

Nic zatem dziwnego, że oczy większości zgromadzonych wędrowały ku trybunom, gdzie, jak przystało na wiernego kibica zasiadał Floyd Mayweather Jr. Znany Bokser, czujący się w Las Vegas jak u siebie w domu, wcale nie miał zamiaru ukraść show gwiazdom NBA. Kiedy jednak w kuluarach wdał się w pogawędkę z, będącym ostatnio w coraz lepszym humorze, Kobe Bryantem, mało kogo interesowały już przedsezonowe zmagania wspomnianych wcześniej ekip.

Na tym świecie są tylko dwa rodzaje ludzi: gracze i hejterzy (Floyd Mayweather Jr. podczas konwersacji z Kobe Bryantem)

1

CZYTAJ DALEJ >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

8 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Początek artykułu, GAFA szefie 🙂 Najbardziej uwielbianym sportem w stanach jest:

  #1. Football

  #2 Baseball

  #3 Basketball

  #4 Hockey

  #5 Soccer

  #6 Golf

  #7 Tennis

  #8 Motorsports

  #9 Pro Wrestling

  #10 Martial Arts

  (-4)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  a co do meczu Kaman rusza się tragicznie

  znowu Kobe (jak wróci) będzie mówił że nie ma z kim grać (i znów znajdzie pretekst aby nawrzucać 1000 punktów na niskiej skuteczności – standard w jego wykonaniu)

  (-15)

Komentuj

Gwiazdy Basketu