fbpx

NBA: Na przypale albo wcale #41

11

No i witam! Pierwszy dzień długiego sierpniowego weekendu uraczył nas świetną pogodą stąd wielu z Was zapewne grilluje kiełbachę lub/i wypoczywa gdzieś nad wodą. Tych, którzy zostali w domach i zbierają siły, by ruszyć na boisko, zapraszam do lektury kolejnego “Na przypale albo wcale”. To już 41 tygodni na łamach GWBA! Lecimy!

Numer 41, będący liczbą dzisiejszego odcinka przywdziewało do tej pory 96 zawodników. Pierwszym, który przychodzi na myśl jest oczywiście Dirk Nowitzki, jednak jersey z #41 nosili także tacy zawodnicy jak: Thurl Bailey, Elden Campbell, Bill Laimbeer, Kelly Olynyk, Will Perdue, Sam Perkins, Glen Rice, Wes Unseld czy Kevin Willis.

Co do kalendarium i urodzin, to spóźnione (ale szczere) życzenia dla wczorajszego jubilata, Magica Johnsona. Oby kac nie męczył go dzisiaj zbytnio, hehe.

A co tam pany w NBA? Dziś mocny odcinek, obiecuję!

#Kosztowna znajomość

Drake kilkakrotnie gościł już na łamach NPAW i wciąż powraca niczym bumerang. Co zmalował tym razem? Jako oficjalny rzecznik prasowy klubu Raptors złamał przepisy ligi gdy podczas koncertu próbował “zwerbować” Kevina Duranta do Toronto. Wyczulone na tego rodzaju akcje biuro dyscyplinarne NBA skasowała Raptors za ten wybryk na kwotę 25 tysięcy dolarów.

Zanim skończymy, chciałbym przekazać coś jednemu z mych braci. Wiecie, że mój ziom KD był tak miły, że przyszedł nas dziś obejrzeć. Chcę by wiedział, co działoby się gdyby przyszedł grać do Toronto. Zróbcie hałas! Pokażcie co by było!

1

CZYTAJ DALEJ >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

11 comments

Gwiazdy Basketu