fbpx

Nike Lunar Hyperdunk 2012 – wprost z fabryki w Azji

17

Na znanym, rosyjskim serwisie butowym pojawiły się pierwsze, nieautoryzowane zdjęcia nowego modelu Nike Lunar Hyperdunk 2012. Sądząc po jakości i przyciemnianym tle fotek – musieli je wykraść prosto z fabryki gdzieś w Azji. Jak do tej pory Blake Griffin niszczy konkurencję i skacze ludziom po głowach w 2011-stkach. Zgodnie z zapowiedziami – dzięki systemowi amortyzacji Lunar ma skakać jeszcze wyżej. Lunar to materiał piankowy, którego zadaniem jest równomiernie rozkładać siłę nacisku. Szacuje się, że przy wyskoku opadasz na ziemię z siłą 2,3-krotnie większą od masy swojego ciała. Lunar rozkłada nacisk z jednego punktu na większy obszar – oszczędzając ci stawy. Taa. Sporej wielkość “faja” z przodu nadaje im dość agresywny wygląd – nie sądzicie? Jak Wam się podobają?

17 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  “Szacuje się, że przy wyskoku opadasz na ziemię z siłą 2,3-krotnie większą od masy swojego ciała. Lunar rozkłada nacisk z jednego punktu na większy obszar – oszczędzając ci stawy.”
  Ciekawe, coś dla mnie. 🙂 Wiadomo kiedy wyjdą czy coś ?
  IMO ten znaczek zbyt duży, z wygladu tak 3/5 ale jak wiadomo liczy się wygoda, komfort etc. a nie szpan..

  (0)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  nie wydaje mi sie by tak wygladaly 12 , nawet ze wzgledu na banalny wyglad , do tego łyżwa nike jest zrobiona stara metoda co 10 ktory sie rozmazywal pod wplywem otarc. Jescze na dodatek dziwnie pofalowany system flywire .Prawdziwe zobaczymy raczej po sezonie

  (0)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Przez te amatorskie nitki mające na celu imitacje systemu fly-wire mogę spokojnie powiedzieć, żę to jakieś podróbki. Jeśli jednak ten model będzie podobny, to wyobrażam go sobie bardzo dobrze. Fajka mi się podoba 😉

  (0)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Grunt, jak wcześniej napisał focus10a, żeby były wygodne i dobrze leżały na nodze. Chociaż jak dla mnie, to z wyglądu są niezłe. Można by przykoksić na meczu ; )

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu