fbpx

Poważne problemy zdrowotne gwiazdy Miami Heat

10

dd

BREAKING NEWS – poważne problemy zdrowotne gwiazdy Heat

Przed chwilą wspominaliśmy postać zmarłego tragicznie przed dwoma dniami Jerome’a Kerseya, a tymczasem okazuje się, że podobne problemy zdrowotne zdiagnozowano u Chrisa Bosha! 31-letni podkoszowy Heat przebywa z rodziną w szpitalu w Miami. Odkryto u niego skrzep krwi w jednym z płuc. W tym momencie jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, otrzymuje leki, ale wszelki zator tętnicy płucnej to bardzo poważna sprawa. Nie wiadomo jeszcze jak długo zawodnik będzie przebywał poza grą. Bardzo możliwe, że nie zobaczymy go do końca sezonu! To z pewnością przyhamuje ekscytację wywołaną najświeższym, mistrzowskim posunięciem Pata Rileya, czyli sprowadzeniem na South Beach rozgrywającego Gorana Dragica!

[admin] a teraz już zapraszam na artykuł autorstwa Przemka:

~~

Ochłonęliście już po wczorajszym tornadzie, które przetoczyło się przez NBA? Takiego zamknięcia okna transferowego nie było jeszcze w NBA. Jedną z najważniejszych wymian (w moim odczuciu) jest przeprowadzka na Florydę dynamicznego Słoweńca Gorana Dragica.

Heat pozbyli się dwóch picków I rundy oraz niepotrzebnych grajków. Z tych, którzy odeszli szkoda mi jedynie Danny Grangera, ponieważ myślałem, że w słonecznym Miami podreperuje nieco zdrowie. Paradoksalnie trafił do najlepszego sztabu medycznego ligi, za jaki uchodzą medycy Phoenix Suns, mam zatem nadzieję, że Jeff Hornacek będzie miał z Danny’ego pożytek.

Jednak wróćmy do Miami. Sezon nie rozpoczął się jak powinien, kolejne kontuzje skutecznie podcięły skrzydła ekipie. Największe dziury uwidoczniły się na pozycjach podkoszowych no i na rozegraniu. Riley dokonał prawdziwego cudu, odkrycia w postaci 213-centymetrowego Hassana Whiteside’a, który latami błąkał się po zapleczu ligi oraz chińskich dzielnicach targowych.

Rzekomo był zbyt pewny siebie. Skauci olewali jego zasięg, mobilność, liczbę blokowanych rzutów etc. Na szczęście jest z powrotem w NBA i daje nadzieje kibicom Heat na lepsze jutro. Do końca 2016 roku 25-letni Hassan będzie członkiem załogi Heat i to za przysłowiowe frytki. Jeżeli utrzyma formę, jaką prezentuje obecnie oraz nabierze sprytu poza polem trzech sekund, może spodziewać się propozycji tłustego kontraktu i to nie tylko od Miami.

Tak oto pozycja numer 5 została obsadzona, i to chciałoby się rzec, z naddatkiem.

CZYTAJ DALEJ >>

1 2 3

Ostatnie Wpisy

10 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Timmy
  Odpowiedz

  Mam nadzieję, że Hassan ma trochę wdzięczności w sobie i zostanie wierny Heat, bo dzięki Miami gra dziś w NBA. O to jak Dragic się w styl gry wkomponuje, to się nie martw, bo Pat nie ściągałby go gdyby nie był pewny.

  (18)
 2. Array ( )
  Zdjęcie profilowe EazyE
  Odpowiedz

  Trzymaj się Chris ! Mam nadzieje ze Snoop Dogg z Miami z tego wyjdzie i jeszcze w tym sezonie zobaczymy go na parkietach.

  (30)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Sądze, że Spo ma teraz szanse pokazać wszystkim krytykujących go ludziom, że to nie jest jedynie zasługa Lebron’a, Wade’a i Bosh’a, że zdobyli 2 razy mistrzostwo i to w fenomenalnym stylu. Osobiście mam nadzieję, że gracze Miami troche podporządkują się do Zorana i Dorana. Dlaczego mają wolny styl gry? bo nie mieli dobrego rozgrywającego – nie oszukujmy się, Rio i Cole i Napier to nienajlepsza opcja na rozegraniu (oczywiście Napier może pokazać jeszcze klase, toż to dla mnie kot :D).
  Podsumowując moją wypowiedź.. Liczę, że bracia zadomowią sie i Heat troche sie dostosuje do nich, a za razem bracia dostosują sie do Miami, oby Bosh i Wade byli zdrowi… cholerne kontuzje tylko psują cały urok NBA :/

  (8)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe adikdyr
  Odpowiedz

  Timmy, raczej dzięki sobie i swojej ciężkiej pracy. A wdzięczność za danie szansy nie jest równoznaczne z pozostaniem w zespole aż do końca kariery. Lajf is brutal, niezbadane są wyroki…sraty taty. W każdym razie nie ogarniesz co przyniesie los, ale nawet jeśli sam zdecydowałby się opuścic Miamia nigdy nie potraktowałbym tego jako brak wdzięczności.

  (0)
 5. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Timmy
  Odpowiedz

  Czy oprócz Miami dawał ktoś mu szansę ? Nie, tylko Pat zobaczył w nim talent i jest gdzie jest w tym momencie. Nie mówie, że musi zostawać z Heat for life, ale wdzięczność jakaś i ukłon w stronę Heat się należy jak psu buda.

  (2)
 6. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe HeatFan
  Odpowiedz

  FAK… Jeszcze tego brakuje, zeby Bosh odszedl na przedwczesna emeryture. Takie sprawy to nie naciagniete sciegna, czy polamane palce. A z biznesowego punktu widzenia to katastrofa dla Miami biorac pod uwage jego kontrakt… To sie nazywa karuzela, radosc po przyjsciu G/Zorana i teraz to…

  (3)
 7. Array ( )
  Odpowiedz

  Sprawa jest poważna i nie należ jej lekceważyć, lecz z drugiej strony nie sensu dramatyzować na wyrost. Nie znamy na razie żadnej szczegółowej diagnozy, a tymczasem w Stanach już rozpoczyna się szaleństwo, tak jakby Chris był na łożu śmierci – Spo powiedział, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, a to jest najważniejsze.

  Jeśli opuści sezon to powie się trudno, najważniejsze by wyzdrowiał. I mam nadzieję, że w ten sposób wyczerpiemy limit pecha/nieszczęść na najbliższe lata. Trzymaj się CB!

  (3)

Gwiazdy Basketu