fbpx

Air Jordan XX9 ujrzały światło dzienne!

21

Air Jordan XX9, czyli najnowsze dzieło Jordan Brand, autorstwa legendarnego Tinkera Hatfielda właśnie ujrzały światło dzienne.

Tegoroczna inspiracja: świat cyfrowy, piksele, wysoka rozdzielczość… Otóż to! Pleciony materiał cholewy ma się składać z 25 milionów “pikseli”. Jego zaletą ma być elastyczność oraz odporność na odkształcenia i tylko przy okazji otrzymać mamy najlżejsze i najbardziej przewiewne Jordany w historii.

Premiery na parkiecie NBA dokonać ma Russell Westbrook już w ten weekend. Na rynek trafią we wrześniu, cena detaliczna: skromne 225 dolarów.

Z performance’owego punktu widzenia: powraca płytka o nazwie Flight Plate oraz podwójny system zoom w części palcowej. Tym razem jednak system umieszczony jest nie wzdłuż, ale w poprzek stopy. Szczerze nie mogę doczekać się, aż założę je na nogi. Co myślicie?

ZOBACZ WIĘCEJ >>

1 2

Ostatnie Wpisy

21 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Rybskiii
  Odpowiedz

  Próbują odzyskać twarz, po ostatnim modelu 😉
  idziecie w dobrą stronę chłopaki, jedyny pozytyw z poprzedniego butów to podeszwa, a tutaj jest prawie taka sama, tylko but wygląda 1000 razy lepiej 😀

  (10)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  XX8 były ok, ale w wersji SE. Te wyglądają kozacko i zapewne jeszcze lepiej się je nosi. Jedynym z nowszych modeli jakie miałem okazje nosic były melo M9 i wrażenia niezapomniane, XX8 i M10 to ponoć kosmos, o tych wolę nie myśleć … 😉

  (2)
 3. Array ( )
  Zdjęcie profilowe adrdyr
  Odpowiedz

  Ja generalnie na buty do kosza całe życie patrze od strony funkcjonalności… ale te są naprawdę bardzo, bardzo ładne SZOK.

  (0)
 4. Array ( )
  Zdjęcie profilowe Zeb
  Odpowiedz

  Jak to jst z tymi butami w NBA. Dajmy na to powstają takie Jordany, które z założenia powinny być lepszymi butami niż Hyperdynki itp. Zarobki zawodników powodują, że różnica w cenie butów jest pomijalna. Taki więc MG mógłby grać w dowolnych (najlepszych na rynku) butach – takich które z założenia dawałyby lepszą grę… Czy chodzi o kontrakty (oczywiście, że tak) czy może po prostu całe zamieszanie z butami jest nakręcane na sprzedaż a buty nie mają wielkiego wpływu na osiągi zawodników? A Najki ładne… wysokie Kobasy ładniejsze.

  (0)
 5. Array ( )
  Odpowiedz

  Wg mnie zbyt toporne. Pozatym w Jordanach zawsze lubiłem wykonanie. przeszycia, warstwy, coś co je wyrózniało.

  A tu mamy na ciepło łączone warstwy, niczym się nie wyróznia ten but by płacic za niego taką kasę.

  (0)
 6. Array ( )
  Zdjęcie profilowe AA6o
  Odpowiedz

  No co Wy!! Są okropne wyglądają jak hybryda – ni to samochód ni wózek akumulatorowy. Zostanę zapewne przy starszym , ale ślicznym wariancie sprzed 2 lat Melo M9.

  (-2)

Gwiazdy Basketu