fbpx

Jakie kicksy kupiłbym, gdybym miał skromny budżet i określone potrzeby

9

Coraz częściej, zwłaszcza odkąd portal nabrał popularności, bliżsi i dalsi znajomi pytają mnie o kicksy. Najczęściej pojawiające się hasła to:

“Na salę, ale żeby nie były ciężkie, do siatkówki też”

Gdybym miał w tym momencie kupić buty stricte do grania na hali, które nadadzą się do innych sportów: badmingtona, siaty, piłki ręcznej, a nawet gry w “dwa ognie” -> bez chwili wahania wybrałbym te:

nike/206-nike-zoom-kobe-6.html 

“Dobre, niedrogie”

Choć średnio rozumiem hasło: “dobre i niedrogie”, które należałoby uznać za swoisty oksymoron, zdarzają się w ofercie sklepów internetowych prawdziwe okazje. Czasem rewelacyjnie spisujące się buty przestają się sprzedawać tylko dlatego, że kontrakt z daną marką zrywa znany koszykarz. Jeśli nie będziecie szarpać za delikatne szwy przy języku, “stealem” będzie ten model:

jordan-fly-wade-2& 

“Do kosza, ale żeby były też dobre do biegania”

Nie wiem, ja nie uprawiam joggingu w butach nad kostkę stąd do głowy przyszedł mi ten model. Przy biegach ulicznych w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na amortyzację, polecam to:

nike.air.max.360.bb.low.cool.grey.html

“Porządne i żeby stabilizator wszedł”

Proste i uniwersalne. Kto nigdy nie grał na lunarze, ten niech sprawdzi koniecznie:

200-nike-lunar-hypergamer.html 

“Na streetball”

Aby znaleźć dobre kicksy na asfalt/ orlika, obejrzyjcie nasze ostatnie nasze recenzje. Ze szczególnym uwzględnieniem tej:

“Najlepsze w tej chwili buty do kosza”

Opcja tylko dla majętnych, jak pewnie zauważyliście, do tej pory mocno zwracałem uwagę na cenę, ale jeśli zwraca się do mnie ziomek, któremu nie brakuje kasy i ewidentnie pragnie się wyróżnić na boisku, polecam mu ciężki trening oraz TO. Obiektywnie patrząc, najlepszy performance wśród kicksów obecnych na rynku:

lebron-carbon-p-369.html

Ostatnie Wpisy

9 comments

 1. Array ( )
  Odpowiedz

  Jordany Wade 2 bardzo dobre buciki. Jedne z lepszych, w jakich grałem na parkiecie. Jedyny problem, to przesiewająca się siatka na złączeniu języka z bryłą buta. Oprócz tego stabilne, dobrze wyglądające i lekkie buty. Przyczepność 5/5, przewiewność 5/5. Może odrobine za szerokie dla osób, które mają chude stopy. Sam mam rozmiar 46, ale jestem raczej sportową wersją kurczaka. Musiałem zakupić grube skarpety ( skarpet z owczej wełny od górali nie polecam). właśnie dziś zastanawiałem się, w czym będę grać w kolejnym sezonie. I jeśli nie zjadę ich na asfalcie w lato, to raczej na bank będę biegał w nich do wiosny 2014. Jedyny minus, ale to chyba specyfika wszystkich nowych butów – tworzywo sztuczne. Nie jest to skóra, i czujesz, że but nie jest z naturalnych materiałów. Gdyby ten model wyszedł w skórze, to pewnie postawiłbym bo jako nr 2 zaraz po J XXII i J I – jednak klasyk, to klasyk.

  (0)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe spryciuch
  Odpowiedz

  A ja bym do wszystkich kategorii polecił nike hyperfuse’y. Lekkie i poniżej 300 zł podeszwa tez całkiem nieźle wygląda po roku. Tylko z tym stabilizatorem nie bardzo bo buty wąziutkie 🙂

  (0)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Pawelac
  Odpowiedz

  Kupiłem kilka dni temu te hypergamer’y i w moim przypadku stabilizator by wszedł chyba dopiero, jakbym miał o 3 rozmiary większe te buty.
  Dla mnie dość ciasne, liczę, że po jakimś dłuższym graniu się rozejdą

  (0)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe Fan D-Rose
  Odpowiedz

  Polecam Rose 1.5 trochę starszy model ale ciągle na chodzie oraz Crazy Shadow’y w których w tym sezonie graja m.in Billups , Knight czy Teague 🙂

  (0)

Gwiazdy Basketu