fbpx

Raymond Felton aresztowany!

10

To zdecydowanie najgorszy sezon Raymonda Feltona w 8-letniej karierze zawodowej, nawet na zesłaniu w Portland, bez krztyny formy wywołanej lockoutem, gdzie kłócił się z trenerem nie było tak źle…

Nie tylko nie może trafić piłką do kosza (skuteczność rzutów zza łuku spadła do 29%) przez co cierpi jego efektywność w postaci wjazdu pod obręcz oraz ilość kreowanych kolegom akcji rzutowych – Ray z wolna bo z wolna, ale staje się drużynie kompletnie nieprzydatny. Gra wyraźnie sfrustrowany, bez energii i bez sensu. Tłuściutki niczym bułeczka nie nadąża w obronie, wszak nigdy nie należał do pracusiów, nie uśmiechały mu się sesje na trenażerach czy dźwiganie żelastwa…

Pamiętacie co mówił niedawno na temat własnej formy?

Nikt nie ma prawa krytykować mojej formy. Obecnie moja waga spadła i czuję się świetnie. Miałem małe problemy na początku sezonu, ale to z powodu kontuzji. Cały czas borykam się z urazami i trudno mi utrzymać reżim treningowy, jednak fizycznie nie mam sobie nic do zarzucenia. Jestem w dobrej formie.

1

Również niedawno, pewien anonimowy GM nazwał Feltona najgorszym point-guardem wyjściowej piątki w całej lidze:

Felton jest najgorszą wyjściową jedynką w NBA. Wybrałbym 10 rozgrywających na poziomie uczelnianym i około 30 zmienników NBA przed nim.

1

To musiało zaboleć, bo jeśli czytaliśmy to my, musiał czytać także on sam.

Biednemu zawsze wiatr w oczy

Jakby tego było mało, przed kilkoma dniami dowiedzieliśmy się, że żona koszykarza złożyła do sądu pozew o rozwód. Małżeństwo trwało niecałe 19 miesięcy.

CZYTAJ DALEJ >>

1 2

Ostatnie Wpisy

10 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Zdjęcie profilowe lasero
  Odpowiedz

  dla NY to w ogóle najlepiej gdby się okazało że Felton, Bargnani, Stoudemire i JR Smith są grupą przestepczą ( w ich przypadku akurat niezorganizowaną grupą przestępczą 🙂 ) Ile $$$ zaoszczędzonych w kasie, a poziom sportowy zostałby i tak na podobnym poziomie.

  (62)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  ogólnie ten mix to straszna bieda… ale potwierdza moje zdanie, że Felton wnosił coś do NYK gdy grał u boku Amare i pykali sobie pick&roll’e. Poza takimi akcjami nic nie wnosi… no chyba, ze akurat siądzie mu trója!

  (-1)
 3. Array ( )
  Zdjęcie profilowe Ziom
  Odpowiedz

  Ale dziwne, dlaczego ma odpowiadać za posiadanie broni… przecież w stanach można mieć klamkę. Teoretycznie na terenie USA jest więcej sztuk broni niż obywateli. No ale mniejsza…
  Odnośnie kariery sportowej, ktoś musi być najgorszy. Miejmy nadzieję że ‘Felek’ szybko wróci do formy, przynajmniej rzutowej, w tedy będzie mógł grać atak ‘catch and shoot’ chowając się za ‘pickiem’ 😉

  (2)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  @ziom stany to nie jest jedno ‘panstwo’ a zestaw 51 ‘panstewek’. W kazdym moze byc inne prawo w kwestii broni, w NYK czy DC owo prawo jest oidp dosc ostre, bron trzeba rejestrowac i tak dalej.
  W kazdym stanie zas mozna poleciec za posiadanie broni nie rejestrowanej, ergo nie przestrzelonej – czytaj nie kupionej w sklepie a gdzies z importu, na ulicy.
  Ciezko powiedziec co tu jest, ale Felton mogl ja se kupic w innym stanie i jak kazdy glupi amerykanin nie wiedziec co dalej. W USA 3/4 posiadaczy broni nie bardzo wie co z nia robic, jak ja przechowywac… Nic dziwnego…

  (6)
 5. Array ( )
  Zdjęcie profilowe raptor5027
  Odpowiedz

  Ciekawe czy jego “żona” będzie chciała połowy majątku. Jeśli ja bym był w takiej sytuacji i moja żona chciałaby połowy majątku za nic to zabilbym ją. Takie szmaty się tylko tępi. Przesiedzialbym plus minus 20 lat i wyszedlbym i miałbym i tak i tak ten majątek.

  (-7)
 6. Array ( )
  Zdjęcie profilowe webb26
  Odpowiedz

  najbardziej szkoda melo, chłop robi co może gryzie parkiet, no ale sam nic nie ugra
  w ostatnich 4 meczach, 3 razy miał ponad 40pkt, a NYK w tych meczach mają bilans 1-3…

  (17)
 7. Array ( )
  Odpowiedz

  Komentarz z innej strony:
  Raymond Felton zeznał, że używał broni w obronie własnej. Jednak prokuratura wyśmiała ten argument. Przecież on nigdy nie broni.

  (34)
 8. Array ( )
  Odpowiedz

  @Merkucjusz

  Dokładnie. Jeszcze potem niektórzy mówią, że to wina Melo, bo się chami i gdyby więcej podawał, to NYK grałoby lepiej.

  (0)

Gwiazdy Basketu