fbpx

Steve Nash na testach w Interze Mediolan

9

O nieprzemijającej pasji Steve’a Nasha do piłki nożnej wiemy nie od dzisiaj. Co lato organizuje charytatywny mecz piłkarski z udziałem gwiazd sportów wszelakich, wielbi angielski Tottenham Hotspur, zdarza mu się trenować z New York Red Bulls, a jego kiwki nieraz cieszyły oko na parkietach NBA.

Jak podaje Star Tribune w przyszły wtorek 39-letni rozgrywający zamieni jersey Lakers na trykot… Interu Mediolan. Włoski klub przyjeżdża do New Jersey, aby przygotować się do sierpniowego turnieju.

Moje marzenie się urzeczywistnia, nie tylko przejdę testy, ale będę mógł wybiec na murawę z Interem Mediolan, jedną z najlepszych, najwybitniejszych organizacji w piłce nożnej. Czuję się jak dziecko.

1

Przed laty Nash przyznał się w wywiadzie, że miał propozycje zostania zawodowym piłkarzem, jednak zdecydował skupić się na koszykówce.

[vsw id=”wn_0w4ESVrs” source=”youtube” width=”690″ height=”420″ autoplay=”no”]

Na co dzień gra z numerem 10 na koszulce, co stanowi ukłon w stronę Zinedine Zidane’a oraz wielu innych wspaniałych piłkarzy.

CZYTAJ DALEJ >>

1 2

9 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  @mietek

  “Ukłon w stronę Zinedine Zidane’a oraz wielu innych wspaniałych piłkarzy”. Coś sądzę, że Messi jest w tym zdaniu – “wielu innych wspaniałych piłkarzy”.

  (15)
 2. Array ( )
  Odpowiedz

  @King22

  chodziło mi o to, że Nash wspomniał z nazwiska akurat tylko o Messim, dlatego to piszę, z artykułu można wywnioskować że o Zidane, co jest błędem, po prostu

  (4)
 3. Array ( )
  Odpowiedz

  Polacy już sprawdzaja czy może jego prapradziadek nie kupił sobie przypadkiem pączka w Polsce .Jesli cos znajda Nash bedze gral w naszej reprezentacji pilki noznej !!!

  (0)
 4. Array ( )
  Odpowiedz

  Po. 1 to Nash zawsze grał z 13, a w LAL jest ona zastrzeżona dla Wilta. Po 2., to mam wrażenie, że gubicie sens tych wypowiedzi. Autor artykułu napisał tak samo, jak jest na anglojęzycznej wiki (co nie znaczy, że wiki jest nieomylna, wręcz przeciwnie), tylko pominą jeden istotny fragment. W piłce nożnej klasyczną dziesiątką nazywa się rozgrywającego, ofensywnego pomocnika, który ma kreować grę. Ja bym bardziej tu doszukiwał się genezy numeru. Messi co prawda, nie jest klasyczną 10, ale tak jak napisał autor, wielu wybitnych piłkarzy nosiło 10.

  (1)

Komentuj

Gwiazdy Basketu