fbpx

White Hot Ray Allen

13

18. Jordan Jumpman Team Pro PE
Jeden z nielicznych modeli Brand Jordan spoza głównej linii Air Jordan noszony przez Ray’a. Ładny but zwłaszcza w kolorystyce „Home”, przywodzi na myśl trochę Air Jordan 12.

Jordan Jumpman Team Pro „Home” PE

17. Air Jordan 2 PE
“Ekskluzywne” Air Jordany, pierwotnie robione we Włoszech w edycjach dla Allena nie straciły swojej elegancji. Moim zdaniem najlepsza jest wersja „Away”, świetnie komponowała się z uniformem Celtics. Na wyróżnienie zasługuje również wersja Air Jordan 2.5 “Chrxxmas”, którą Ray miał na nogach w Święta 2008.

Air Jordan 2 “Home” PE

Ray Allen w Air Jordan 2.5 “Chrxxtmas” PE

16. Jordan 6 Rings PE
Co prawda Jordan 6 Rings to tylko hybryda klasycznych modeli Air Jordan zawsze jednak uznawałem ją za bardzo udaną. Wyraźnie udzieliła się tutaj magia Air Jordan 11 plus dodatkowo rzep w górnej części na którym pasuje jak ulał „Sugar Ray”. Zielono-biała kolorystyka nadaje temu wydaniu czystej formy.

Jordan 6 Rings „Home” PE

15. Air Jordan 2011 PE
Wśród “nowych” Jordanów jedne z najładniejszych wizualnie, wyraźnie jasny punkt między okropnymi 2010 i niezbyt udanymi 2012. Boczna część buta nieodparcie kojarzy mi się płynącą wodą co daje wspaniały efekt. Ray dostał również udaną wersję na All-Star 2011. Szary (srebrny) z niebieskim to zawsze dobra kombinacja.

 

Air Jordan 2011 “All-Star East” PE

czytaj dalej >>

1 2 3 4 5 6 7

13 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Mi się najbardziej podobają XIII i XX.
  Ale dwudziestki lepiej wyglądałyby bez tego paska “chroniącego” kostkę 😉

  (2)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  14 i 15 fatalne, fajne 6 i 7 „Olympics, niezłe też ”11 “Silver Anniversary” / szacun dla Allena, nie goni za kasą, zdobywa kolejne exp i tytuły do kolekcji

  (-2)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Ale zajebisty artykuł! nie pozwalacie o sobie zapomniec nawet podczas offsezon! Ale buty!!!!!!!!!!!!

  każde brałbym w ciemno, meeega!

  (2)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Allen to mój ulubiony zawodnik już od czasów kiedy zacząłem interesować się NBA (w 2007). Codziennie próbuje powtórzyć jego technike rzutową i oglądam jego highlighty. Myśle że jest za mało doceniany przez większość fanów i uwarzajągo za kogoś kto umie tylko sypać za 3, ale mam nadzieje że po tych finałach to się zmieniło. A wracając do butów to XX8 według mnie są świetne a edycja Allena jeszcze lepsza 🙂

  (2)
 5. Array ( )
  Odpowiedz

  Kurczę nie wiem czy tylko ja tak mam. Jordany są dla mnie butami, gdzie wizualnie podoba mi się z 20% butów sygnowane nazwiskiem Michael’a. Rozumiem komfort gry, jakość i wszelkie inne elementy, które zawsze są na najwyższym poziomie. Wizualnie dla mnie jednak są zbyt ciężkie. Nie jara mnie, że ktoś na nogach ma Jordany, tak samo jak nie mam podjarki na Air Maxy. Nie jestem po prostu kicksomaniakiem, stawiam raczej na komfort i prostotę wykonania.

  Nie zmienia to faktu, że Jordany są świetnymi butami pod względem użytkowym.

  (3)
 6. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Rzut Allena w meczu nr 6 to dla mnie najważniejszy moment finałów 2013. Dzięki zwycięstwu Miami w meczu nr 7 ten rzut przejdzie do historii i to mnie najbardziej cieszy. Powinien dostać oficjalną nazwę “The Shot II”

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu