fbpx

White Hot Ray Allen

13

14. Air Jordan 6 “Olympic”
Rok 2000, Ray zdobywa olimpijskie złoto z reprezentacją Stanów Zjednoczonych na Olimpiadzie w Sydney. Air Jordan 6, które uważam za jedne z najsłabszych w całej linii, wyjątkowo zyskują jednak w tej kolorystyce.

Ray Allen w Air Jordan 6 „Olympic”

Air Jordan 6 „Olympic”

13. Air Jordan 8 PE
Ósemki zawsze intrygowały „podwójnym rzepem”, który tak pięknie wkomponował się później chociażby w 6 Rings. Jak dla mnie edycja „Home” dla Ray’a ładniejsza nawet od kultowej wersji „Bugs Bunny”.

 

Ray Allen kryje Kevina Duranta w Air Jordan 8 „Home” PE

Air Jordan 8 „Away” PE

12. Air Jordan 5 PE
Jordany piątki to podobno ulubione buty Sugar Ray’a ze względu na osiągnięcia Michaela dokonane właśnie w nich. Wersja „Home” pięknie komponowała się ze strojem nieodżałowanych Sonics i to ona zapewniła piątkom wysokie miejsce na liście. Tuż za nią wersja „Bxxck Quai 54” – bardzo intrygująca. Reszta kolorystyk już mnie tak nie przekonuje.

Air Jordan 5 „ Black Quai 54”

czytaj dalej >>

1 2 3 4 5 6 7

13 comments

 1. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Mi się najbardziej podobają XIII i XX.
  Ale dwudziestki lepiej wyglądałyby bez tego paska “chroniącego” kostkę 😉

  (2)
 2. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  14 i 15 fatalne, fajne 6 i 7 „Olympics, niezłe też ”11 “Silver Anniversary” / szacun dla Allena, nie goni za kasą, zdobywa kolejne exp i tytuły do kolekcji

  (-2)
 3. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Ale zajebisty artykuł! nie pozwalacie o sobie zapomniec nawet podczas offsezon! Ale buty!!!!!!!!!!!!

  każde brałbym w ciemno, meeega!

  (2)
 4. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Allen to mój ulubiony zawodnik już od czasów kiedy zacząłem interesować się NBA (w 2007). Codziennie próbuje powtórzyć jego technike rzutową i oglądam jego highlighty. Myśle że jest za mało doceniany przez większość fanów i uwarzajągo za kogoś kto umie tylko sypać za 3, ale mam nadzieje że po tych finałach to się zmieniło. A wracając do butów to XX8 według mnie są świetne a edycja Allena jeszcze lepsza 🙂

  (2)
 5. Array ( )
  Odpowiedz

  Kurczę nie wiem czy tylko ja tak mam. Jordany są dla mnie butami, gdzie wizualnie podoba mi się z 20% butów sygnowane nazwiskiem Michael’a. Rozumiem komfort gry, jakość i wszelkie inne elementy, które zawsze są na najwyższym poziomie. Wizualnie dla mnie jednak są zbyt ciężkie. Nie jara mnie, że ktoś na nogach ma Jordany, tak samo jak nie mam podjarki na Air Maxy. Nie jestem po prostu kicksomaniakiem, stawiam raczej na komfort i prostotę wykonania.

  Nie zmienia to faktu, że Jordany są świetnymi butami pod względem użytkowym.

  (3)
 6. Array ( [0] => subscriber )
  Odpowiedz

  Rzut Allena w meczu nr 6 to dla mnie najważniejszy moment finałów 2013. Dzięki zwycięstwu Miami w meczu nr 7 ten rzut przejdzie do historii i to mnie najbardziej cieszy. Powinien dostać oficjalną nazwę “The Shot II”

  (0)

Komentuj

Gwiazdy Basketu